Zondag 7 Januari feestelijke opening Jubileumjaar met School’s Out

06-01-2018

Morgen, zondag 7 januari, wordt het jubileumjaar 2018 dan echt officieel geopend. Om 10.10 uur wordt dit gedaan bij de start van de Nieuwjaarsloop door het Grollid dat het meeste jaren lid is, samen met het allernieuwste Grollid.

De Nieuwjaarsloop, gevolgd door de Nieuwjaarsreceptie  is dan tevens ook de eerste activiteit in 2018 met een extra "jubileumsausje". Er is gekozen voor een nieuwe route en een extra onderdeel. Naast de 10 en 3.5 km hardlopen is er ook een 5 km wandeltocht. Voor tijden zie poster.

Na afloop van de loop is er voor de jeugd een kleine attentie en voor de junioren en senioren een broodje warm vlees. De jeugd kan zich vermaken op het hoofdveld of in de sporthal. In het sportcafé vindt de prijsuitreiking plaats, met extra prijzen op basis van startnummers. Om de opening van het jubileumjaar te vieren is er live-muziek met de coverband School's Out. De zeer talentvolle jeugdige band speelt zeer gevarieerde muziek. Kortom voldoende vertier. Kom dus ook!