Word jij de beste FIFA 18 E-sporter van de s.v. Grol?

13-01-2018

En plaats jij je voor het Internationaal Marveld E-sports toernooi op 2 juni 2018?

Beste spelers/speelsters van de SV Grol,

Voor zowel de jeugd als de senioren, zal er op vrijdagavond 26 januari een professioneel FIFA 18-toernooi georganiseerd worden in de kantine van de SV Grol. Tijdens deze avond wordt er op verschillende televisieschermen gestreden om de titel: de beste FIFA 18 E-sporter van de SV Grol. Tijdens het toernooi wordt ook gebruik gemaakt van een groot scherm met beamer.

Jeugd t/m O15: 18.00-20.00         (17.45 uur graag aanwezig)
O16 t/m senioren: 20.30-23.30   (20.15 uur aanwezig)

Tijdens het toernooi spelen we 1 vs 1. Je kunt heel eenvoudig meedoen: geef je op door te mailen naar fifatoernooisvgrol@gmail.com. Opgeven kan tot 24 januari!

Wordt jij de beste FIFA 18 E-sporter van de SV Grol? Geef je snel op! De winnaars ontvangen een leuke attentie en zien  we later dit jaar nog een keer terug op een geheel nieuw toernooi. Het Internationaal Marveld E-Sports toernooi 2018!

De 6 beste spelers van beide leeftijdscategorieën zullen op zaterdag 2 juni 2018 tijdens het Internationaal Marveldtoernooi gaan strijden tegen elkaar in een 1 vs 1 E-Sports toernooi! Je zult onder de naam van een deelnemend team van het Internationaal Marveldtoernooi gaan spelen en strijden om de eerste titel van dit nieuwe toernooi!

Wij hopen jullie allemaal op vrijdagavond 26 januari te zien.

Met sportieve groet,

Commissie Nevenactiviteiten & het bestuur Internationaal Marveldtoernooi