Grol door naar kwartfinale Achterhoek Cup

21-02-2018

Grol 1 beleeft een succesvolle periode. Wist men op zondag 18 februari in de competitie te winnen van Gendringen 1, op dinsdag 20 februari werd tweede-klasser SDOUC met 3 - 2 verslagen voor de Achterhoekcup. Grol bereikt hiermee de kwartfinale. Grol moet het dan opnemen tegen de winnaar van OBW tegen DVC '26. De kwartfinale wordt gespeeld op dinsdag 20 maart.

In de eerste helft ging het spel gelijk op en werd er goed gespeeld door beide ploegen. Grol had de beste kansen. Vlak voor rust beloonde Grol zich daarvoor met een doelpunt van Jordy Oonk. Ruststand 1 - 0. In de tweede helft was het spel wat rommeliger. Wessel Baarslag voorkwam in eerste instantie de gelijkmaker door een penalty te stoppen. Na een uur spelen keek Grol toch tegen een 1 - 2 achterstand aan. Uitblinker Eduardo de Sousa Cavalcante tekende de gelijkmaker aan en tien minuten voor scoorde Jordy Oonk de winnende treffer. Eindstand derhalve 3 - 2.