Grol uitgeschakeld in Achterhoek Cup

28-03-2018

Ondanks een groot veldoverwicht en enorm veel kansen wist Grol in de kwartfinale van de Achterhoek Cup in Zevenaar niet te scoren tegen een matig en machteloos OBW.

Grol startte met Tycho Riteco, Teun Pasman en Roel Bruins in de basis. Vanaf het begin werd OBW met goed voetbal en vlotte combinaties onder druk gezet, waarbij met name Tycho Riteco kansen wist te creëren voor zijn medespelers. Het benutten van de kansen bleek echter een onmogelijke opgaaf.

In de rust kwamen Tim Leusink, Wouter Rexwinkel en Myron Baten in het veld voor Björn te Braake, Ramon Landeweers en Tycho Riteco. In de loop van de tweede helft werden Eduardo en Mart Zieverink gewisseld voor Doné Emaus en Michel Kamphuis. Het spelbeeld bleef gelijk aan dat van de eerste helft en hetzelfde gold voor het benutten van kansen. Luc Berentsen wist het net nog wel te vinden vanuit buitenspelpositie. De eindstand werd uiteindelijk 0-0 en bij de shootouts was OBW slagvaardiger en ging dus door naar de halve finale.