Eerste voetbalplaatjesboek voor voorzitter Hans Scheinck

01-04-2018

De actie Voetbalplaatjesboek is op 1e paasdag officieel van start gegaan. Voor aanvang van de wedstrijd Grol - DCS ontving Grol-voorzitter Hans Scheinck het eerste lege voetbalplaatjesboek uit handen van Bas Wallerbosch, de eigenaar van Albert Heijn Groenlo. Vervolgens ontving een groot aantal leden in het sportcafé hun exemplaar. De leden die niet aanwezig konden zijn kunnen hun exemplaar komende week via hun leider in ontvangst nemen.


​Foto: Marcel Houwer, Streekgids.nl.

In het kader van Grol 100 Jaar zijn alle spelers van s.v. Grol vastgelegd in voetbalplaatjes welke vanaf 2 april te verkrijgen zijn bij de plaatselijke supermarkt. Gedurende twee maanden zijn deze te verkrijgen om het lege voetbalplaatjesboek te vullen en zelf een uniek jubileumdocument compleet te maken.

Het is een prachtig boek geworden met medewerking van John Ligtenberg Vormgeving en Maarse Drukwerk. En waarbij Stan Raben en John Ligtenberg in korte tijd enorm veel werk verzet hebben om iedereen op de gevoelige plaat vast te leggen.