Grol JO17-1 en JO17-4 KAMPIOEN!!!

14-05-2018

Afgelopen zaterdag werden zowel Grol JO17-1 als Grol JO17-4 kampioen.

Grol JO17-4 had, met reeds acht overwinningen op zak, nog maar 1 puntje nodig in de wedstrijd tegen Grol JO17-5. De spanning was echter toch hoog, want men keek al snel tegen een achterstand aan. In de tweede helft liet men toch zien waarom zij de beste waren. Einduitslag 5 - 2. Ongeslagen kampioen. Een klasse prestatie. Uit handen van voetbalbestuurslid Marcel ten Barge ontving men de kampioensbeker.


Grol JO17-4 KAMPIOEN!!!

Grol JO17-1 moest naar Tubbergen om te spelen tegen de nummer twee TVC '28. Men moest winnen om vandaag de titel binnen te halen. Ook hier sloeg de spanning toe. Men kwam twee keer op achterstand, maar als een echte kampioen ook twee keer weer terug, en vlak voor tijd schoot Remco Everink de winnende binnen uit een vrije trap: 3 - 2 winst en de titel in de Hoofdklasse. Voor dit team het derde kampioenschap op rij. Een super prestatie van een gouden team. Dit werd tot in de kleine uurtjes gevierd.


Grol JO17-1 KAMPIOEN!!!