Voorlopige selectie en Voorbereidingsprogramma Grol 1 2018-2019

22-06-2018

Afgelopen week is de voorlopige selectie bekend gemaakt voor Grol 1 voor het seizoen 2018-2019 en bij elkaar geweest. De groep bestaat uit 21 spelers. Zie hieronder voor de voorlopige samenstelling. Ten opzichte van afgelopen seizoen zijn er, behalve Thomas Porskamp, geen nieuwe namen. Myron Baten en Tycho Riteco komen definitief over van de jeugd. Thomas Porskamp is weer als speler toegevoegd aan de groep. Tim Leusink is gestopt in Grol 1. Nick Oude Luttikhuis en Jelle Rijks komen als keeper over vanuit de jeugd en sluiten voorlopig bij Grol 1 aan.

In de begeleidingsgroep vervult Frencis Malawau dit seizoen de functie van assistent trainer, in plaats van Thomas Porskamp, en is Bart Lucassen de nieuwe assistent scheidsrechter in plaats van Peter Nijland, die nog wel als reserve beschikbaar is, in plaats van Sven Dorsthorst.

Grol 1 start op zondag 12 augustus met de eerste training. Op dinsdag 21 augustus speelt men de eerste vriendschappelijke wedstrijd op het Keitoernooi. Het eerste officiele duel is een bekerwedstrijd op zondag 2 september. De competitie start in verband met de jubileumweek op zondag 30 september. Voor het volledige voorbereidingsprogramma zie hieronder. Het kan zijn dat er nog een oefenwedstrijd aan toegevoegd wordt.

Voorlopige selectie:

Wessel Baarslag
Nick Oude Luttikhuis
Jelle Rijks
Bjorn te Braake
Done Emaus
Ramon Landewers
Teun Pasman
Max de Vries
Mart Willemsen
Myron Baten
Luc Berentsen
Roel Bruins
Michel Kamphuis
Quint Kristen
Thomas Porskamp
Eduardo de Sousa Cavalcante
Jordy Oonk
Wouter Rexwinkel
Tycho Riteco
Mathijs Warnar
Mart Zieverink

Begeleidingsgroep:

Sander Hoopman - trainer
Frencis Malawau - assistent trainer
Tjiko Wolberink - keeperstrainer
Gert Oeds Kristen -  hersteltrainer/fysiotherapeut
Paul Mittelmeijer - verzorger
Frank Slutter - elftalleider
Bart Lucassen - assistent scheidsrechter
Peter Nijland - assistent scheidsrechter (reserve)

Voorbereidingsprogramma:

Dag

Datum

Activiteit

Aanvang

zo

12 aug

1e trainingsdag (2 sessies incl lunch)

11.00

Di

14 aug

Training

19.45

Do

16 aug

Training

19.45

Di

21 aug

Keitoernooi

volgt

Do

23 aug

Trainen

19.45

Za

25 aug

Keitoernooi

Volgt

Di

28 aug

Training

19.45

Do

30 aug

Trainen

19.45

Zo

02 sep

Bekerwedstrijd

Volgt

Di

04 sep

Training

19.45

Do

06 Sep

Training

19.45

Zo

09 Sep

Bekerwedstrijd

Volgt

Di

11 Sep

Training

19.45

Do

13 Sep

Training

19.45

Zo

16 sep

Bekerwedstrijd

Volgt

DI

18 Sep

Achterhoekcup (wordt waarschijnlijk verzet naar 11 sep ivm jubileum Grol)

Volgt

DO

20 Sep

Training

19.45

Zo

23 Sep

Start competitie (jubileumweekend/geen programma)