Grol heeft er 5 gediplomeerde trainers bij

20-07-2018

Enkele jaren terug heeft de Grol besloten om zich te focusen op het voetbal en te gaan investeren in een betere jeugdopleiding. We zijn dan ook zeer verheugd dat er afgelopen seizoen weer vijf personen binnen de Grol een TC 3 cursus gedaan hebben en het TC 3 diploma behaald hebben: Alex Bloem, Max de Vries, Lars de Vries, Nick Jansen en Jelle Rijks. In het seizoen daarvoor konden we ook al vier trainers feliciteren met een TC 3 diploma (Bert Roeterdink, Wout Walterbos, Robert Zijdel en Tim Wieggers). Grol heeft hier mee een behoorlijke inhaalslag gemaakt om aan de doelstelling te voldoen de prestatieve teams te voorzien van een gediplomeerde trainer.

Alex Bloem, Max de Vries en Lars de Vries hebben afgelopen seizoen deze cursus gedaan vanuit de s.v. Grol. Nick Jansen (Hoge School Amsterdam) en Jelle Rijks (ROC Twente) hebben deze cursus als onderdeel van hun sportopleiding gedaan. Het komende seizoen zullen zij hun trainers ervaring benutten bij het trainen en coachen van Grol 3 (Alex), JO15-1 (Max), JO15-2 (Lars) en JO13-2 (Jelle). Nick zal komend seizoen nog geen eigen team trainen in verband met zijn afstudeeropdracht. Wij wensen hen allen heel veel succes.