Het eerste wapenfeit van de 12e man

31-08-2018

In het eerste bekerweekend van het seizoen 2018-2019 is het zover. De 12e man heeft van zich laten spreken. De senioren teams zijn voorzien van alle materialen om goed het seizoen in te kunnen. Om iedereen blessurevrij elke zondag van het veld te kunnen laten komen, heeft de 12e man elk senioren team een waterzak met inhoud geschonken.

Dit is een eerste wapenfeit, waarbij er in de toekomst nog vele zullen gaan volgen. Dat we zo snel na onze oprichting (juni 2018) al wat kunnen betekenen hebben we te danken aan een eerste groep mensen die direct al lid zijn geworden. Hiervoor willen wij ze hartelijk bedanken.

Ook interesse om S.V. Grol een warm hart toe te dragen? De 12e man is altijd op zoek naar mede supporters. Meer informatie is te vinden op:

https://svgrol.nl//links/de-12e-man

Hier is ook de mogelijkheid om je aan te melden.