Informatie ‘Feyenoord Clinic’ op zaterdag 22 september 2018

17-09-2018

Over een aantal dagen is het dan eindelijk zover. Spelers uit de D,E,F en G-jeugd van de s.v. Grol zullen dan deelnemen aan een voetbalclinic die door Feyenoord Rotterdam wordt verzorgd. In totaal hebben zich 141 kinderen opgegeven om deel te nemen aan het verjaardagsfeestje van de s.v. Grol.

Op dit moment worden door Feyenoord de laatste voorbereidingen gedaan om de dag tot een groot succes te maken. Dit maakt het dat we het precieze aanvangstijdstip later deze week bekend gaan maken. Houd de website en je mail dan ook in de gaten!

De deelnemende kinderen kunnen zich op het sportpark omkleden en douchen. Vergeet niet om naast je voetbaltenue en voetbalschoenen ook een trainingsjasje mee te nemen. In principe zijn we de hele dag buiten. Voor een lunch wordt gezorgd. Je hoeft dus geen eigen boterham mee te nemen.

Rond het voetbalveld zijn op de zaterdag nog enkele activiteiten te doen voor broertjes, zusjes, vriendjes en alle andere ‘jonge’ toeschouwers.

Het belooft een prachtig evenement te worden. Wij hebben er in elk geval veel zin in. Tot zaterdag!

 

Groeten,

Marcel ten Barge
Dennis Pasman