Nieuw trainingstenue en aangepaste flyer kledinglijn

21-11-2018

Sinds 1 november j.i. is er een nieuw trainingstenue beschikbaar binnen de s.v. Grol kledinglijn.

Ieder lid van de s.v. Grol kan een trainingsset bestellen bij Sport 2000 Leugemors. De kosten van deze complete trainingsset, bestaande uit shirt, short en kousen, bedragen slechts € 25,00. Je kunt alleen de complete set afnemen en alleen in de winkel van Sport 2000 Leugemors in Winterswijk bestellen. Uiteraard bestaat er ook weer de mogelijkheid om het shirt (met bijbetaling) te laten bedrukken. Neem het ingevulde bestelformulier mee naar de winkel.

Daarnaast heeft iedereen de mogelijkheid om EXTRA kleding te bestellen binnen de kledinglijn. Zie de volgende flyer voor een up to date overzicht van de geselecteerde artikelen:

Flyer kledinglijn

Deze extra kleding is ook te bestellen / te koop in de winkel van Sport 2000 Leugemors in Winterswijk.

Alle info over de kledinglijn is te vinden op de website via de volgende link: Kledinglijn.