Grol JO15-5 reserve kampioen door goede samenwerking

16-12-2018

Gisteren is Grol Jo15-5 reservekampioen geworden. Gisteren werd met 7 - 0 gewonnen van Lochem JO15-4. Daarmee werden maar liefst 30 punten verzameld uit 11 wedstrijden. En er werd maar liefst 60x gescoord en met maar 6 tegendoelpunten. Helaas net 1 punt te kort voor het kampioenschap. Deze ging naar v.v. Twenthe JO15-3. Gefeliciteerd! Maar men mag zich met recht reserve kampioen noemen, met maar liefst 10 doelpunten voorsprong op de nummer drie. Van harte gefeliciteerd! Een fantastische prestatie.

Sinds dit seizoen bestaat een belangrijk deel van het team uit jongens die voorheen bij Grolse boys zaten. Het resultaat kon alleen worden bereikt door er als 1 team te staan. En dat is enorm goed gelukt. Een voorbeeld van een positieve samensmelting.