Nieuwjaarsloop en Nieuwjaarsreceptie op 6 Januari 2019

18-12-2018

Op zondag 6 januari 2019 vindt de traditionele nieuwjaarsloop plaats van de S.V. Grol. De volgende afstanden kunnen worden gelopen: 3,5 en 10 kilometer. De route gaat weer door het prachtige Zwolse landschap.

Vanaf 09:30 uur is er de mogelijkheid om je in te schrijven in de centrale hal van sportcafé Den Elshof van de S.V. Grol. Om 10:30 uur zal de nieuwjaarsloop starten met de 10 kilometer, om 10:45 uur start de 3,5 kilometer.

Zodra alle deelnemers van de nieuwjaarsloop binnen zijn en de tijden verwerkt zijn, wordt er gestart met de nieuwjaarsreceptie. De verwachting is dat deze om 12.30 uur zal starten. Tijdens de nieuwjaarsreceptie vindt de uitreiking van de prijzen plaats, is er een toespraak van voorzitter Hans Scheinck en wordt het kado Grol 100 jaar bekendgemaakt en overhandigd. Een vol en aantrekkelijk programma dus. Bovendien is vanaf 12.00 uur voor de jeugd de sporthal beschikbaar voor een potje voetbal en ook is er een Panna Arena buiten op het hoofdveld.

Deelname is voor leden en niet-leden. Alleen leden komen in aanmerking voor de prijzen.

Alvast een prettige jaarwisseling en tot zondag 6 januari 2019!

Met vriendelijke groeten,

Organisatie Nieuwjaarsloop 2019 S.V. Grol