Nieuwe Meedoen app voor kindregelingen vanaf 1 januari 2020 actief

03-02-2020

In de gemeente Oost Gelre is het mogelijk bij een laag inkomen een bijdrage te krijgen voor sportieve activiteiten van kinderen tot 18 jaar. Met ingang van 1 januari 2020 is voor kinderen van statushouders en minima de Meedoen app van start gegaan.

Met deze app kunnen kinderen en hun ouders, via daarvoor aangewezen leveranciers, het aan hen toegewezen budget besteden.

S.V. Grol is ook een leverancier. We bieden voor deze kinderen de contributie voor 2020 aan met 25% korting. De aanbieding geldt zowel voor bestaande leden als voor nieuwe leden die graag willen voetballen.

Meer informatie over de meedoen App is te vinden op  https://www.socialedienstoostachterhoek.nl/uitkering/bijzondere-bijstand-minimabeleid/Meedoen-voor-inwoners/

De webshop voor de gemeente Oost Gelre is te vinden op https://oostgelre.forus.io/

Voor meer informatie over de aanbieding bij de S.V. Grol kun je contact opnemen met Tom Hoffman via mobiel 06-10958906 (appen of bellen)