Stan Raben geinstalleerd als voorzitter van Sportvereniging Grol

09-01-2023

Op zondag 8 januari tijdens de extra Algemene Leden Vergadering is Stan Raben gekozen en geinstalleerd als nieuwe voorzitter van Sportvereniging Grol. De aanstelling werd onder luid applaus beklonken in een druk bezocht sportcafé, na afloop van de traditionele Nieuwjaarsloop. Stan Raben neemt de voorzittershamer over van Hans Scheinck die 12 jaar de club heeft geleid.


Foto: Marcel Houwer, Streekgids.nl.

Direkt na afloop van de extra ALV verzorgde Stan Raben de nieuwjaarstoespraak waar hij als voorzitter vooruitblikte op het jaar 2023. De toespraak van Stan Raben is te lezen via de volgende link: Nieuwjaarstoespraak voorzitter Stan Raben.

We wensen Stan Raben heel veel succes en plezier in deze nieuwe functie.