Grol wint eerste bekerwedstrijd tegen FC Zutphen

06-09-2023

Op dinsdag 5 september ging de bekercompetitie van start voor Grol 1. Het naar de 1e klasse gepromoveerde Grol moest het daarin thuis opnemen tegen zaterdag 2e klasser FC Zutphen. Grol begon de wedstrijd rommelig en gaf veel kansen weg. FC Zutphen maakte een sterke indruk. Grol wist twee keer een achterstand weg te werken, waarbij Mike Kempers ook nog eens in eigen doel schoot. In de laatste tien minuten van de wedstrijd wist Grol toch de overwinning te behalen door nog twee keer te scoren. Een nuttige en leerzame wedstrijd.


Foto’s: Marcel Houwer.

Scoreverloop:
21e min. 0 - 1 Niek Bakkerweerd
41e min. 1 - 1 Mart Willemsen
65e min. 1 - 2 Eigen doelpunt Mike Kempers
70e min. 2 - 2 Mick Wissink
81e min. 3 - 2 Tycho Riteco
88e min. 4 - 2 Tiem Rots

Scheidsrechter: Remco Hoffmann

Bekerprogramma Grol 1:
Zaterdag 9 september 17.00 uur: RKZVC - Grol
Zondag 17 september 14.30 uur: Grol - Vorden