Organisatiebestuur

Het organisatiebestuur bestaat uit de volgende vertegenwoordigers:

Commissie Jeugdzaken t/m  O-17
Voorzitter John ter Heerdt – lid Hoofdbestuur
E-mail: johnny_ter_heerdt@hotmail.com
Mobiel: 06 2025 3437

Commissie Seniorenzaken vanaf O-19
Voorzitter Arjen Korenromp-lid Hoofdbestuur
E-mail: arjenkorenromp@gmail.com
Mobiel: 06 2958 2140

Commissie Wedstrijdsupport
Voorzitter Rob Westervoorde- lid Hoofdbestuur
E-mail: rob.westervoorde@upcmail.nl
Mobiel: 06 5426 1933

Commissie Sponsorzaken
Voorzitter Noëlle Neeleman- lid Hoofdbestuur
E-mail: noelleneeleman@outlook.com
Mobiel: 06 2491 0136

Commissie Beheer voetbalmaterialen
Voorzitter Floris Geessinck- lid Hoofdbestuur
E-mail: f.a.j.geessinck@gmail.com
Mobiel: 06 3019 4622

Commissie Communicatie en PR
Coördinator Marco Frank
E-mail: marco.frank@hetnet.nl
Mobiel: 06 1206 0188

Commissie Nevenactiviteiten jeugd
Voorzitter Roy Reinders
E-mail: roy.reinders@grolle.nl
Mobiel: 06 2018 9101

Commissie beheer verenigingskleding
Coördinator Rita Arink
E-mail: arinkrobrita@hetnet.nl
Mobiel: 06 2041 8707

Para Medische Begeleiding Groep
Coördinator Emiel Boschker
E-mail: eboschker@lijbrandt.nl
Mobiel: 06 4466 7227

Bureau Vrijwilligerszaken
Coördinator Rob Arink
E-mail: r.h.g.arink@kpnmail.nl
Mobiel: 06 2267 6489

Verenigingsbureau
Coördinator Hans van Halm - lid Hoofdbestuur
E-mail: h.vanhalm@kpnmail.nl
Mobiel: 06 1396 3910