Verenigingsbureau

De werkgroep Verenigingsbureau is verantwoordelijk voor de administratie binnen de club. Dit betreft o.a. de administratie van de leden, de vrijwilligers, de sponsoren als ook de financiele administratie.

In de werkgroep Verenigingsbureau hebben de volgende personen zitting:

VOORZITTER VERENIGINGSBUREAU
Hans van Halm
Mobiel: 06 1396 3910
E-mail: h.vanhalm@kpnmail.nl

LEDENADMINISTRATIE JEUGD
Bob Meuleman
Mobiel: 06 4142 7809
E-mail: bobmeuleman.1@kpnmail.nl

LEDENADMINISTRATIE SENIOREN
Rudi Porskamp
Mobiel: 06 5593 5807
E-mail: rudiporskamp@gmail.com

SPONSORADMINISTRATIE
Noëlle Neeleman
Mobiel: 06 2491 0136
E-mail: noelleneeleman@outlook.com

VRIJWILLIGERSADMINISTRATIE
Rob Arink
Mobiel: 06 2267 6489
E-mail: r.h.g.arink@kpnmail.nl

FINANCIËLE ADMINISTRATIE
Tim Hubers
Mobiel: 06 5181 8973
E-mail: hubers_tim@hotmail.com

Tom Hoffman
Mobiel: 06 1095 8906
E-mail: t.hoffman4@kpnmail.nl​

BEHEER DOTCOMCLUB
Rob Westervoorde
Mobiel: 06 5426 1933
E-mail: rob.westervoorde@upcmail.nl

SUPPORT AUTOMATISERING
Marco Frank
Mobiel: 06 1206 0188
E-mail: marco.frank@hetnet.nl

Pieter Maarschalkerweerd
Mobiel: 06 5100 4870
E-mail: pieter@maarschalkerweerd.org