Voetbalbestuur

Om het voetbal beter te ondersteunen is sinds 2017 het voetbalbestuur gevormd. Het voetbalbestuur vervangt het Jeugdbestuur en het Bestuur Senioren. Het voetbalbestuur bestaat uit een voetbaltechnisch gedeelte en een voetbalorganisatorisch gedeelte.

De volgende personen hebben zitting in het voetbalbestuur:

VOORZITTER VOETBAL TECHNISCHE ZAKEN
Bart Porskamp
Mobiel: 06 4684 4427
E-mail: btm.porskamp@gmail.com 

VOORZITTER VOETBAL ORGANISATORISCHE ZAKEN JEUGD
John ter Heerdt
Mobiel: 06 2025 3437
E-mail: johnny_ter_heerdt@hotmail.com

VOORZITTER VOETBAL ORGANISATORISCHE ZAKEN SENIOREN
Vacature

HOOFD JEUGDOPLEIDING JO14 t/m JO19
Jos Porskamp
Mobiel: 06 1991 0691
E-mail: j.a.m.porskamp@kpnmail.nl

HOOFD JEUGDOPLEIDING JO7 t/m JO13
Bert Roeterdink
Mobiel: 06 1109 4324
E-mail: broeterdink@kpnmail.nl

HOOFD JEUGDOPLEIDING MEIDEN
Jos Porskamp
Mobiel: 06 1991 0691
E-mail: j.a.m.porskamp@kpnmail.nl

TECHNISCHE COÖRDINATOR SENIOREN
Vacature

CONTACTPERSOON O16 t/m O19
Marcel ten Barge
Mobiel: 06 3051 6343
E-mail: mam.tenbarge@kpnmail.nl

CONTACTPERSONEN O12 t/m O15
Ron Klein Gebbink
Mobiel: 06 1916 5684
E-mail: ronkleingebbink@gmail.com 

Jeroen Gerretsen
Mobiel: 06 4610 1758
E-maiil: gerretsen@gmail.com 

CONTACTPERSONEN O8 t/m O11 en G-KLASSE, F-PUPS en PEUTERS
Rolf Meuleman
Mobiel: 06 1357 4421
E-mail: r.meuleman14@gmail.com

John ter Heerdt
Mobiel: 06 2025 3437
E-mail: johnny_ter_heerdt@hotmail.com

CONTACTPERSOON GROL 1 t/m 3 en VR1 t/m VR3
Rudi Porskamp
Mobiel: 06 5593 5807
E-mail: rudiporskamp@gmail.com

CONTACTPERSOON GROL 4 t/m 10 en ZAT 2 en 35+/45+ en VR3

Mike te Boome
Mobiel: 06 2061 1332
E-mail: mike@teboome.nl

CONTACTPERSOON ZAALVOETBAL
Emiel Garstenveld
Mobiel: 06 4419 9473
E-mail: emiel_garstenveld@hotmail.com

CONTACTPERSOON MEDISCHE STAF
Emiel Boschker
Mobiel: 06 4466 7227
E-mail: eboschker@lijbrandt.nl