Contactinformatie

De s.v. Grol is een grote vereniging met een groot aantal besturen, commissies en werkgroepen. Het is niet altijd makkelijk om de juiste groep of persoon te vinden. Op deze pagina proberen we zoveel mogelijk informatie te geven over hoe je het beste contact op kunt nemen met de vereniging.

ALLE informatie, aanmelding nieuwe leden, vragen, suggesties, afmeldingen, wijzigingen in contactgegevens, aanmelding nieuwe sponsors, mededelingen, klachten, tips etc. kunnen altijd per e-mail gestuurd worden aan info@svgrol.nl.

Je kunt ook het Contactformulier gebruiken: contactformulier.

Voor aanmelden van nieuwe Leden hebben we een apart Aanmeldformulier: aanmeldformulier.

Deze informatie komt  terecht bij het secretariaat van de vereniging. Deze zal dan zorgen dat de informatie op de juiste plek binnen de vereniging terecht komt. Je krijgt hiervan een bevestiging per e-mail met de actie die is uitgezet.

Je kunt ook direkt contact opnemen met de betreffende geleding. Hieronder vind je een overzicht van de diverse contactpersonen en contactgegevens.

s.v. Grol Accommodatie:

Sportpark Den Elshof
Oude Winterswijkseweg 37
7141 DE Groenlo
Telefoon: 0544 461940

Secretariaat:

Tonnie Zieverink
Zilversmid 39
7141 PH Groenlo
Telefoon: 0544 464472
Mobiel: 06 4249 7744
E-mail: info@svgrol.nl
E-mail: a.zieverink@kpnmail.nl

(Voor alle informatie)

Website:

Eddie van Melis - webmaster
E-mail: eddievanmelis@lijbrandt.nl

Marcel Houwer - ondersteuning
E-mail: redactie@streekgids.nl

Marco Frank - ondersteuning
E-mail: marco.frank@hetnet.nl

Wedstrijdsecretariaat jeugd:

Wessel Arink
Lichtenvoordseweg 83a
7141 DW Groenlo
Telefoon: 06 3117 1706
E-mail: wedstrijdsecretarisjeugd@svgrol.nl

Secretariaat jeugdbestuur:

Simone Wiggers-Damhus
Blikslager 8
7141 PE Groenlo
Telefoon: 06 5040 6040
E-mail: jeugdsvgrol@gmail.com

(Aanmelden en afmelden spelende jeugdleden)
(Wijziging adresgegevens jeugd)

Wedstrijdsecretariaat senioren:

Bert Franssen
Bontwerker 7
7141 RC Groenlo
telefoon: 0544-464143
E-mail: b.franssen@gerritkomrijcollege.nl

Secretariaat bestuur senioren:

Rudi Porskamp
Koperslager 61
7141 PL Groenlo
Telefoon: 0544-464933
E-mail: rudiporskamp@gmail.com

(Aanmelden en afmelden spelende seniorleden)
(Wijziging adresgegevens senioren)

Secretariaat Supportersclub:

Hennie Schovers
Karel Doormanstraat 13
7141WE Groenlo
Telefoon: 0544-465062
E-mail: supportersclub@svgrol.nl

Secretariaat V.S.V.G.:

Jan Schut
Govert Flinckstraat 5
7141 XB Groenlo
Telefoon: 0544-462245
E-mail: jgschut@lijbrandt.nl

Hoofd Opleiding en Vorming:

Bert Roeterdink
E-mail: cov@svgrol.nl

Sponsorcommissie:

Noelle Neeleman
Telefoon: 06 532491 0136
E-mail: noelleneeleman@outlook.com

(Aanmelden nieuwe sponsoren)

Business Club s.v. Grol:

Erik Schuurmans
De Kunne 1
7141 LM Groenlo
Telefoon: 06 2126 7110
E-mail: bcg@svgrol.nl

(Aanmelden Business Club)

Beheerders clubgebouw:

Rob Porskamp
Laantje van Lasonder 11
7141 DA Groenlo
Telefoon: 0544-468754
E-mail: info@den-elshof.nl
Internet: www.den-elshof.nl

(Beleggen vergaderingen)

Redactie-adres clubblad:

Henri Walterbos
Pietheinplein 3
7141 VV Groenlo
Telefoon: 0544-465091
Mobiel: 06-20838861
E-mail: clubblad@svgrol.nl

Hennie Schovers - bezorging
Telefoon: 0544 465062

Contributiebeheer en ledenadministratie:

Tom Hoffman
Van Kinsbergenstraat 4
7141 WD  Groenlo
Telefoon: 0544-461377
Mobiel: 06-10958906
E-mail: t.hoffman4@kpnmail.nl

(Aanmelden en afmelden overige leden)
(Wijziging adresgegevens overige leden)
(Contributiezaken)

Vrijwilligerszaken:

Rob Arink
Lichtenvoordseweg 83a
7141 DW Groenlo
Telefoon: 0544-461922
Mobiel: 06-22676489
E-mail: r.h.g.arink@kpnmail.nl

(Aanmelden vrijwilligers)
(Wijziging adresgegevens vrijwilligers)

Communicatie Informatie & Automatisering:

Paul Huyskes
Telefoon: 06 2321 8563
E-mail: p.huyskes5@upcmail.nl

Beheerder Talento:

Pieter Maarschalkerweerd
Bulten 40
7141 NC Groenlo
Telefoon: 0544-464530
Mobiel: 06-51004870
E-mail: talento@svgrol.nl

(Doorgeven wijzigingen in Talento)

PMB:

Gert Oeds Kristen
Mobiel: 06 2075 5454
E-mail: rikkerink@planet.nl

Kledingcommissie:

Rita Arink
Lichtenvoordseweg 83a
7141 DW Groenlo
Mobiel: 06 2041 8707
E-mail: kleding@svgrol.nl

Nevenactiviteitencommissie:

Roy Reinders
Mobiel: 06 2018 9101
E-mail: roy.reinders@grolle.nl

Consul:

Anton ten Hoopen
Bevrijdingslaan 73
7141 ZZ Groenlo
Telefoon: 0544 - 463158
E-mail: a.hoopen1@chello.nl

Accommodatie:

Peter Harbers
De Bempte 12
7141 LN Groenlo
Telefoon: 0544-464865l
E-mail: accommodatie2@svgrol.nl

(Meldpunt accommodatiezaken)

Vertrouwenspersonen:

Gerard Platter
Telefoon: 06 2037 9030
E-mail: g.platter@kpnplanet.nl

Miriam Menzing
Telefoon: 06 4288 6181
E-mail: miriammenzing@gmail.com

Maatschappelijke stage:

Marc van Meurs
Telefoon: 06 4322 1127
E-mail: marcvanmeurs@hotmail.com

(Aanmelden stagiaires)

Verenigingsbureau:

Tonny Hartman
Telefoon: 06 2391 5166
E-mail: to.hartman@planet.nl