Grol en Barcelona openen 29e Marveldtoernooi

06-03-2018

In het weekend van 1, 2 en 3 juni a.s. wordt het 29e Internationaal Marveldtoernooi gehouden op Sportpark Den Elshof in Groenlo. Op 17 februari jl. werd door het bestuur van Stichting Internationaal Marveldtoernooi het deelnemersveld bekend gemaakt en vond aansluitend de loting plaats.

Inmiddels is ook het wedstrijdschema klaar met een fantastische openingswedstrijd op vrijdagavond 1 juni a.s. Dit jaar mag het team van s.v. Grol de openingswedstrijd spelen. Dit mede in het kader van 100 jaar s.v. Grol. En wat voor een wedstrijd: het team van s.v. Grol mag aantreden tegen het team van FC Barcelona! Noteer daarom nu alvast in uw agenda: vrijdagavond 1 juni 17.30 uur, s.v. Grol – FC Barcelona. Een mooi affiche voor dat wat weer een prachtig voetbalweekend gaat worden op 1, 2 en 3 juni a.s.

Het gehele wedstrijdschema is te vinden via de volgende link: Wedstrijdschema Marveldtoernooi 2018.


Foto Archief 2014: Marcel Houwer, Streekgids.nl.