Contactinformatie

De s.v. Grol is een grote vereniging met een groot aantal besturen, commissies en werkgroepen. Het is niet altijd makkelijk om de juiste groep of persoon te vinden. Op deze pagina proberen we zoveel mogelijk informatie te geven over hoe je het beste contact op kunt nemen met de vereniging.

ALLE informatie, aanmelding nieuwe leden, vragen, suggesties, afmeldingen, wijzigingen in contactgegevens, aanmelding nieuwe sponsors, mededelingen, klachten, tips etc. kunnen altijd per e-mail gestuurd worden aan info@svgrol.nl.

Je kunt ook het Contactformulier gebruiken: contactformulier.

Voor aanmelden van nieuwe Leden hebben we een apart Aanmeldformulier: aanmeldformulier.

Deze informatie komt  terecht bij het secretariaat van de vereniging. Deze zal dan zorgen dat de informatie op de juiste plek binnen de vereniging terecht komt. Je krijgt hiervan een bevestiging per e-mail met de actie die is uitgezet.

Je kunt ook direkt contact opnemen met de betreffende geleding. Hieronder vind je een overzicht van de diverse contactpersonen en contactgegevens.

s.v. Grol Accommodatie:

Sportpark Den Elshof
Oude Winterswijkseweg 37
7141 DE Groenlo
Telefoon: 0544 461940

Secretariaat:

Tonnie Zieverink
Zilversmid 39
7141 PH Groenlo
Mobiel: 06 4249 7744
E-mail: info@svgrol.nl
E-mail: a.zieverink@kpnmail.nl

(Voor alle informatie)

Website:

Eddie van Melis - webmaster
Mobiel: 06 1299 9930
E-mail: eddievanmelis@lijbrandt.nl

Marco Frank - ondersteuning
Mobiel: 06 1206 0188
E-mail: marco.frank@hetnet.nl

Wedstrijdsecretariaat jeugd:

Dirk Wolters
Mobiel: 06 1460 2408
E-mail: wedstrijdsecretarisjeugd@svgrol.nl

Ledenadministratie Jeugd:

Bob Meuleman
Mobiel: 06 4142 7809
E-mail: bobmeuleman.1@kpnmail.nl

(Aanmelden en afmelden spelende jeugdleden)
(Wijziging adresgegevens jeugd)

Wedstrijdsecretariaat senioren:

Bert Franssen
Mobiel: 06 3397 1646
E-mail: b.franssen@gerritkomrijcollege.nl

Ledenadministratie Senioren:

Rudi Porskamp
Mobiel: 06 5593 5807
E-mail: rudiporskamp@gmail.com

(Aanmelden en afmelden spelende seniorleden)
(Wijziging adresgegevens senioren)

Secretariaat Supportersclub:

Hennie Schovers
Mobiel: 06 2258 4607
E-mail: supportersclub@svgrol.nl

Secretariaat V.S.V.G.:

Jan Schut
Mobiel: 06 2898 2158
E-mail: jgschut@lijbrandt.nl

Voorzitter Voetbalbestuur:

Wouter Scharenborg
Mobiel: 06 5510 3022
E-mail: wouter.scharenborg@bilfinger.com

Contactpersoon Voetbalbestuur
voor KNVB en BVO's:

Ivo Versteegen
Mobiel: 06 2029 3736
E-mail: ivonoelversteegen@kpnmail.nl

Sponsorcommissie:

Noëlle Neeleman
Telefoon: 06 2491 0136
E-mail: noelleneeleman@outlook.com

(Aanmelden nieuwe sponsoren)

Business Club s.v. Grol:

Erik Schuurmans
Mobiel: 06 2126 7110
E-mail: bcg@svgrol.nl

(Aanmelden Business Club)

Beheerder clubgebouw:

Rob Porskamp
Mobiel: 06 2754 8573
E-mail: info@den-elshof.nl
Internet: www.den-elshof.nl

(Beleggen vergaderingen)

Redactie-adres clubblad:

Henri Walterbos
Mobiel: 06 2083 8861
E-mail: clubblad@svgrol.nl

Hennie Schovers - bezorging
Telefoon: 0544 465062

Contributiebeheer en ledenadministratie:

Tim Hubers
Mobiel: 06 5181 8973
E-mail: hubers_tim@hotmail.com

(Aanmelden en afmelden overige leden)
(Wijziging adresgegevens overige leden)
(Contributiezaken)

Vrijwilligerszaken en
Maatschappelijke Stage:

Rob Arink
Mobiel: 06 2267 6489
E-mail: r.h.g.arink@kpnmail.nl

(Aanmelden vrijwilligers)
(Wijziging adresgegevens vrijwilligers)

Communicatie & Automatisering:

Marco Frank
Mobiel: 06 120 60 188
E-mail: marco.frank@hetnet.nl

Functionaris Gegevensbescherming
(AVG)

Marco Frank
Mobiel: 06 120 60 188
E-mail: marco.frank@hetnet.nl

Beheerder Dotcomsport:

Rob Westervoorde
Mobiel: 06 5426 1933
E-mail: Rob Westervoorde@upcmail.nl

PMB:

Gert Oeds Kristen
Mobiel: 06 2075 5454
E-mail: woltersenkristen@planet.nl

Kledingcommissie:

Rita Arink
Mobiel: 06 2041 8707
E-mail: kleding@svgrol.nl

Nevenactiviteitencommissie:

Roy Reinders
Mobiel: 06 8683 8551
E-mail: roy.reinders@grolle.nl

Consul:

Anton ten Hoopen
Telefoon: 0544 - 463158
E-mail: a.hoopen1@chello.nl

Accommodatie:

Floris Geessinck
Mobiel: 06 3019 4622
E-mail: f.a.j.geesinck@gmail.com

(Meldpunt accommodatiezaken)

Vertrouwenspersonen:

Gerard Platter
Telefoon: 06 2037 9030
E-mail: g.platter@kpnplanet.nl

Miriam Menzing
Telefoon: 06 4288 6181
E-mail: miriammenzing@gmail.com

Secretariaat Internationaal Marveldtoernooi

Tonnie Zieverink
Mobiel: 06 4249 7744
E-mai: tonnie@marveld.info

Secretariaat Wissink D- en E-toernooi

Henri Walterbos
Mobiel: 06 2083 8861
E-mail: hafwalterbos@kpnmail.nl