Zondag 1 april start Voetbalplaatjesboek

26-03-2018

Beste spelers van de sv Grol,

A.s. zondag 1 april, oftewel 1e paasdag, speelt Grol 1 om 14:30 uur thuis tegen DCS 1. Vlak voor de aftrap van deze wedstrijd zal ook de aftrap van de voetbalplaatjesactie plaatsvinden. Deze voetbalplaatjesactie is in het kader van het 100 jarig jubileum van onze prachtige vereniging sv Grol.

Bas Wallerbosch van Albert Heijn Wallerbosch te Groenlo zal dan het 1e voetbalplaatjesboek overhandigen aan Hans Scheinck, de voorzitter van de sv Grol. Vervolgens wordt aan alle aanwezige leden een plaatjesboek uitgereikt met daarbij een zakje plaatjes.

Kom daarom allemaal zondag naar het sportpark Den Elshof om de aftrap van de voetbalplaatjesactie bij te wonen en vervolgens het prachtige boek en een zakje plaatjes te ontvangen.En natuurlijk ook om ons vlaggenschip Grol 1 aan te moedigen.

Tot zondag!

Namens het jubileumbestuur,
Stan Raben