Grol JO15-1, JO11-6, 35+ 1 en 45+ 1 zijn KAMPIOEN!!!

26-05-2018

Promotie voor Grol JO13-1

Het is een zeer succesvol weekend geworden voor s.v. Grol. Op vrijdag werden zowel Grol 35+ 1 als Grol 45+ 1 kampioen.

Voor Grol 35+ 1 was het nog behoorlijk spannend. Maar aan een 2 - 2 gelijkspel tegen Grolse Boys 35+ 1 had men voldoende om de titel binnen te slepen in de 1e klasse. Proficiat!


Grol 35+ 1 Kampioen in de 1e klasse.

Op dezelfde avond wist ook Grol 45+ 1 hun titel veilig te stellen in de 1e klasse. Met twee overwinningen en een gelijkspel waren ze onbereikbaar voor RKZVC 45+ 1 en Haarlo 45+ 1. Voor dit team betekende dit inmiddels het 10e kampioenschap in 6 seizoenen, en hebben ze hiermee een ster verdiend. Een super prestatie. Van harte gefeliciteerd!


Grol 45+ 1 Kampioen in de 1e klasse.

​Op zaterdag was de jeugd aan de beurt. Grol JO15-1 was in een spannende strijd gewikkeld met Trias JO15-1 om de titel in de Hoofdklasse en misschien nog wel belangrijker promotie naar de 3e divisie. Tegen middenmoter Sparta Enschede JO15-1 maakte Grol geen fout en wist men met een overtuigende 6 - 0 overwinning drie punten toe te voegen aan het totaal. Trias pakte ook drie punten, maar op een veel beter doelgemiddelde was de titel en promotie voor Grol JO15-1. Proficiat. Een geweldige prestatie.


Grol JO15-1 Kampioen in de Hoofdklasse en Promotie naar de 3e divisie.

Eerder die dag was er ook succes voor JO11-6. Ging het vorige week zaterdag nog mis met een 2 - 4 verlies tegen de nummer twee DZSV JO11-5, dit weekend pakte men na een spannende wedstrijd met een 3 - 1 overwinning op middenmoter Trias JO11-11 toch de titel. Een zeer mooi resultaat voor deze jonge ploeg. Gefeliciteerd!


Grol JO11-6 Kampioen in de 6e klasse.

Voor het talententeam Grol JO13-1 stond er dit weekend ook zeer veel op het spel. Al jaren probeert men de 1e klasse te ontstijgen en lukt het steeds net niet. Men is bezig met een heel sterk seizoen, maar een onverwachtse nederlaag tegen Gendringen/Etten JO13-1 enkele weken geleden gooide al roet in het eten voor het behalen van het kampioenschap. Promotie naar de Hoofdklasse was nog wel mogelijk via de tweede plaats, maar dan moest er dit weekend wel gewonnen worden van de nummer 1 Markelo JO13-1. En dat deed men dan ook. Een overduidelijke 4 - 0 overwinning en daarmee promotie veilig gesteld. Gefeliciteerd. Dit betekent dat zowel JO17-1, JO15-1 en JO13-1 volgend seizoen een klasse hoger gaan spelen.


Grol JO13-1 Promotie naar de Hoofdklasse.