Wim Kieft op sponsoravond Grol en Marveldtoernooi

29-05-2018

De organisatie van de sponsoravond op donderdag 31 mei a.s. heeft een wijziging in het programma. Afgelopen week kregen we het bericht dat Nathan Rutjes helaas niet aanwezig kan zijn in verband met verplichtingen bij zijn club Roda JC. Gelukkig hebben we, samen met van de Ley Media, een hele mooie vervanger gevonden in de persoon van Wim Kieft! Wim Kieft zal deze avond samen met Hans Kraay jr. zijn opwachting maken. De avond wordt afgesloten met de cabaretier Ernest Beuving. Het belooft weer een geweldig mooie avond te worden.

Het programma begint donderdag 31 mei a.s. om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur. 
 
Het aantal aanmeldingen voor deze avond is overweldigend. Wij verwachten 480 gasten en daarmee zijn wij volledig UITVERKOCHT!
Kom op tijd want wij hebben slechts voor een klein aantal sponsoren een plaats gereserveerd!
 
Het bestuur van het Internationaal Marveldtoernooi en de s.v. Grol wensen u donderdagavond alvast heel veel plezier.