Archief s.v. grol aangevuld met voetbalplaatjesboek 2017/2018

14-06-2018

Het archief van de s.v. Grol is zeer onlangs aangevuld met een waardevol dossier n.l.het voetbalplaatjesboek 2017/2018 (aangeboden door Albert Heijn Wallerbosch) in het kader van het jubileum sv Grol 100 jaar. Belangstellenden konden het (lege) boek kopen en via de plaatjes, ontvangen bij de boodschappen, kon een mooi boek worden samengesteld. In het archief van de sv Grol bevond zich reeds het eerder uitgegeven boekwerk 2011-2012.

Met behulp van Jaap Frank werd destijds in de bestuurskamer met bakken vol plaatjes handmatig de laatste hand gelegd aan het belangrijke archiefstuk. Anno 2018 ging het anders: Binnen vijf dagen wist Hannie Schut het boek vol te krijgen met de hulpmiddelen van 2018 (app, mobiel, faceboek, messenger, i’j bunt nen echten grolsen,als…) en met behulp van een aantal Grolleden die direct spontaan reageerden.

Dank hiervoor!!!

Het fraaie boek is inmiddels aan het waardevolle archief van sv Grol toegevoegd.

Hoe zou u reageren over bv. 10 jaar wanneer u de “mangeltjes cq rosjes” van Grolspelers uit 2011 en 2018 zou zien ??