Sponsoren jubileumboek s.v. Grol

21-08-2018

In het kader van het 100-jarig bestaan van de sportvereniging Grol in Groenlo wordt er op dinsdag 18 september a.s. (datum van oprichting) een fraai jubileumboek gepresenteerd en uitgereikt.

Het gaat hierbij om een exclusief en luxe, tevens fullcolour hardcoverboek. Een boek dat maar liefst 400 pagina’s telt met veel verhalen, interviews, anekdotes, alsmede een schat aan foto’s, waaronder unieke ‘oude kiekjes’.

De belangstelling bij de voorinschrijving is overweldigend. Met nog vier weken te gaan tot de 100e verjaardag van ‘de Grol’, zijn er voor de liefhebbers nog slechts 250 boeken op voorraad.

Bestelformulieren kunnen nu nog worden aangevraagd via info@svgrol100.nl of zijn te vinden op de website van de s.v. Grol: https://svgrol.nl/links/jubileumboek-en-beugel.

Wat hier niet onvermeld mag blijven, is het gegeven dat de totstandkoming van het boek mogelijk is gemaakt dankzij de financiële medewerking van onderstaande sponsoren. Hiervoor natuurlijk onze hartelijke en grote dank!