4 Leden s.v. Grol onderscheidden met KNVB speld

21-09-2018

Op donderdag 20 September op de jubileumreceptie van Grol 100 Jaar zijn vier Grolleden door de KNVB onderscheidden.

Het was KNVB Bondsvoorzitter Michael van Praag zelf die naar Groenlo was gekomen om de onderscheiding op te spelden. KNVB regiovertegenwoordiger Henk Plass sprak ze toe, door hun verdiensten te benoemen voor de s.v. Grol aangevuld met enkele humoristische wetenswaardigheden.

Foto's: Marcel Houwer.

Met de Zilveren speld van de KNVB zijn onderscheidden:


Stef Oldenkotte

Marcel ten Barge

Tonny Hartman

Een zeer speciale onderscheiding, die bij uitzondering wordt verleend, ging naar penningmeester Hans van Halm. Nadat hij dinsdag als werd benoemd tot erelid van de s.v. Grol, werd hij nu ook nog eens benoemd tot Lid van Verdienste van de KNVB.

Hans van Halm

Stef, Marcel, Tonny, Hans alle vier dik verdiend en van harte gefeliciteerd!