Vince en Dean winnaars van de Pindakaas Cup!

08-11-2018

Het is de eerste zaterdag van de maand en op het hoofdveld van de s.v. Grol bruist het al van de energie. De F-pups van de s.v. Grol staan te trappelen van ongeduld om te starten met de warming up en daarna te strijden om de fel begeerde PindakaasCup.
In fel gekleurde hesjes spelen de jongens en meisjes een aantal wedstrijden in wisselende samenstellingen. Iedere speler krijgt individueel punten, waarbij punten worden toegekend voor het winnen, gelijk spelen en gescoorde doelpunten. De speler met de meeste punten is de winnaar van de wisselbeker, de speler die opvalt door juist heel goed te verdedigen krijgt de Sergio Ramos cup.
Er wordt veel gelachen, goed gevoetbald, af en toe naar een voorbij vliegende vogel gekeken en hard geapplaudisseerd door alle spelers, trainers en ouders voor de winnaars.
In november is de winnaar van de KDV/BSO Pindakaas Wisselbeker VINCE en de winnaar van de KDV/BSO Sergio Ramos Cup is DEAN. Gefeliciteerd jongens!