Trainingsdag 15 januari afgelast

03-01-2022

Op zaterdag 15 januari 2022 zou er voor alle jeugdspelers (zowel de meiden als de jongens uit de Grol- jeugd) een trainingsdag gehouden worden. Om een goede teamindeling te kunnen maken voor het seizoen 2022-2023 vinden meerdere activiteiten plaats. Eén van deze acties betrof de trainingsdag op 15 januari. Op deze dag zouden alle jeugdspelers in actie komen, waarbij de spelers ingedeeld zullen worden op grond van de leeftijdsklasse waarin ze in het seizoen 2022-2023 gaan spelen. 

Het voetbalbestuur heeft echter besloten om, in verband met de nog geldende Corona maatregelen, deze dag af te gelasten. Ondanks dat er onderling gevoetbald mag worden, vindt men het onverantwoord om in een korte tijd hele grote groepen spelers en leiders dicht bij elkaar op het sportpark te hebben. Het voetbalbestuur is bezig om een nieuwe datum te plannen.