Voetbalcafe voor jeugdtrainers, jeugdleiders en gestopte jeugdtrainers en leiders

22-09-2022

Op vrijdag 7 oktober 2022 organiseren de commissie jeugdzaken en het voetbalbestuur een avond voor de jeugdtrainers, jeugdleiders en de jeugdtrainers/leiders die aan het eind van vorig seizoen gestopt zijn. De avond zal in de vorm van een voetbalcafe plaats vinden. Ofwel, we willen bij een aantal serieuze zaken/ ontwikkelingen stil staan, maar ook zeker op informele wijze met elkaar kletsen over het jeugdvoetbal bij Grol. Uiteraard zorgen wij voor een hapje en een aantal drankjes op deze avond. Ook zullen we afscheid gaan nemen van de gestopte jeugdtrainers- en leiders.

De avond vindt plaats in ons sportcafe en start om 20.00 uur. Omdat we graag willen weten hoeveel personen we kunnen verwachten, is het verzoek om je voor 5 oktober 2022 aan te melden via dennis.pasman@svgrol.nl

We hopen veel jeugdtrainers- en leiders te mogen ontvangen op 7 oktober.

Sportieve groet,

Commissie Jeugdzaken en Voetbalbestuur