Feest op Den Elshof

10-02-2024

Verkleed en wel verzamelden de spelers en begeleiding van de G-1 en G-3 zich vanochtend op sportpark Den Elshof voor de carnavalstraining. Een kleurrijk gezelschap dat heerlijk bezig was met een partijtje voetbal, totdat vanaf de parkeerplaats de muziek langzaam dichterbij kwam. Daar waren Prins Jop en Adjudant Jan, onder andere vergezeld door President Maarten en Vorst Jeroen. Jop en Jan hadden er zichtbaar zin aan, en na een korte kennismaking gingen de hoogheden de goal in! De ene na de andere bal vloog erin vanaf de penaltystip, de ene nog mooier dan de andere. De trainers waren toch wel de dissonanten bij de penaltynemers, het was duidelijk dat die niet meer zoveel trainen als de spelers.


Foto's: Stefan Kempers. Meer foto's op onze Facebookpagina.

Na een half uurtje calorieën verbranden ging het hele gezelschap naar binnen de kantine in, alwaar voor alle spelers, leiders, en de afvaardiging van Knunnekes een welverdiende maaltijd werd bereid. Na de lunch kregen alle spelers een onderscheiding van Jop en Jan, waarna de hoogheden verder moesten naar de volgende bestemming. Niet veel later gingen de spelers onder begeleiding van muziek van Jeen in polonaise de kantine uit. Wat een topochtend voor iedereen. En de afspraak voor volgend jaar is meteen bevestigd door Maarten en Jeroen, top!

En een bijzondere dank ook aan Annelies, die speciaal voor deze carnavalstraining de kantine heeft geopend!!