Voorbereiding Jeugd op het Nieuwe seizoen

22-03-2024

Beste ouders en jeugdspelers,

Op dit moment wordt er door de jeugdcommissie en het Voetbalbestuur hard gewerkt aan de teamindeling voor het seizoen 2024-2025. Zo is inmiddels de input van de jeugdtrainers verwerkt, trainen er al wat spelers mee bij andere teams en worden meerdere spelers specifiek gevolgd om te kunnen komen tot een accurate teamindeling.

De afgelopen seizoenen hebben we gemerkt dat een aantal spelers zich op het laatste moment -ofwel pas kort voor de zomervakantie- hebben afgemeld als lid. Dit heeft als gevolg gehad dat er problemen zijn ontstaan met het aantal spelers in meerdere teams. Om dit te voorkomen willen we een beroep doen op de spelers die na dit seizoen gaan stoppen: We vragen aan elk jeugdlid dat gaat stoppen om dit voor 10 april 2024 kenbaar te maken door zich via het contactformulier af te melden en daarbij te vermelden dat dit seizoen nog afgemaakt wordt, maar dat je per 1 juli 2024 gaat stoppen. We gaan er vanuit dat de spelende jeugdleden die zich op 10 april 2024 niet afgemeld hebben ook in het seizoen 2024- 2025 als spelend lid actief zijn.

Link Contactformulier: https://formulieren.svgrol.nl/afmelden/

Binnenkort volgt er meer info over de teamindeling voor het seizoen 2024-2025.