Hoofdtrainer Philip Agteres ziet af van de optie om zijn contract te verlengen

27-03-2024

Ná meerdere overleggen met het voetbalbestuur heeft Philip Agteres het besluit genomen om de optie tot de verlenging van het contract niet te lichten. Een verandering in de werksituatie en de toch wel tegenvallende reistijd naar Groenlo ligt hieraan ten grondslag.

Philip: "Ik heb grote twijfels of ik de energie, inzet en tijd, dat gevraagd wordt bij een grote club als Grol, kan blijven bieden in een nieuw seizoen. Deze twijfel werd steeds groter. Daarom voel ik me genoodzaakt om deze (late) keuze alsnog te maken." Ik zal tot de zomer alles in het werk stellen om Grol voor de eerste klasse te behouden."

Het voetbalbestuur betreurt maar respecteert het besluit van Philip en zal zich gaan richten op het werven van een nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 24/25.