Selectietrainers jeugdafdeling s.v. Grol seizoen 2010/ 2011

03-03-2010

De afgelopen maanden zijn diverse geledingen binnen de s.v. Grol druk bezig geweest met verschillende aspecten die te maken hebben met het voetbaltechnische gebeuren van de s.v.Grol. Het  jeugdbestuur van de s.v. Grol is in dit kader aan de gang geweest met het aanstellen van selectietrainers voor het seizoen 2010/ 2011. Met trots kunnen we dan ook vermelden dat het ons gelukt is om voor volgend seizoen overeenstemming te bereiken met de onderstaande trainers:

A1: Jorrit Bomers

C1: Bart Porskamp en Michel Kamphuis

D1/ D2-selectie: Marc van Meurs en Max de Vries

E1: Bert Roeterdink

F1: John Ligtenberg

F- zaterdagmorgenselectie: Michel Hoffman

Op het moment van dit schrijven is nog niet bekend wie s.v. Grol B1 voor zijn rekening gaat nemen. Het jeugdbestuur is nog op zoek naar een geschikte kandidaat die dit elftal onder zijn hoede gaat nemen.

De verwachting is dat er de komende tijd meer goed nieuws te melden valt over het voetbaltechnische gebeuren binnen de s.v. Grol. Houd de website dus in de gaten.

Jeugdbestuur s.v. Grol