Veel belangstelling bij eieren zoeken

04-04-2010

GROENLO – Desondanks de dreigende regen lucht kwamen er toch nog een kleine zeventig kinderen met hun ouders en/of opa en oma zondag 4 april naar sportpark Den Elshof om eieren te zoeken. Bij de ingang van het park werden de kinderen opgewacht de Paashaas en Paaskip en een bakje vol met lekkere chocolade eitjes.

Edwin Tuller heette namens het jeugdbestuur van s.v. Grol iedereen van harte welkom. Hij vertelde dat er eieren, voor de aller kleinsten op het hoofdveld waren en verstopt, en de ouderen en grotere kinderen moesten eieren zoeken op veld 3 en 4. Eieren voorzien van een nummer leverde aan het eind van deze ‘eieren zoek wedstrijd’ een leuk cadeautje op. Zij konden de eieren verzilveren bij de Paashaas.

Alle deelnemers kregen aan het eind natuurlijk een attentie in de vorm van een zakje chips. 


Een trotse Done Reinders met twee eieren