Finale AB Oost Free Kick Competitie

08-06-2010

Kom jij Lennard Walterbos aanmoedigen tijdens de finale van de AB Oost Free Kick Competitie?

        

Kom jij Lennard Walterbos aanmoedigen tijdens de finale van de AB Oost Free Kick Competitie?
Op 18 juni a.s. wordt in het FC Zwolle Stadion de grote finale gehouden van de AB Oost Free Kick Competitie. Onder begeleiding van FC Twente spelers en landskampioenen Theo Janssen en Luuk de Jong en oud international Bert Konterman, FC Zwolle doelman Diederik Boer en de doelman van bekerwinnaar Ajax Kenneth Vermeer gaan de 64 finalisten de strijd aan met elkaar.

Kom jij Lennard Walterbos aanmoedigen in zijn strijd om de titel van beste vrije trappen nemer van Oost Nederland. En of hij de 10.000 euro voor onze club binnenhaalt met het nemen van de beste vrije trap? De finale begint om 19.00, het stadion is vanaf 18.00 uur open. Het belooft een leuke, sportieve avond te worden.

De gratis kaarten voor dit sportieve evenement zijn via Rudi Porskamp te verkrijgen.