Voorzitter hoopt op sportieve verrassingen

07-01-2019

In een goed gevuld sportcafé vond op zondag 6 januari de traditionele nieuwjaarsreceptie plaats. Voorafgaand aan de prijsuitreiking en het bekendmaken van het jubileumkado hield voorzitter Hans Scheinck een nieuwjaarstoespraak. Hij ging daarbij in op de kansen voor het nieuwe jaar met hopelijk enkele positieve verrassingen. Hij hoopte met name op een feestje rondom Grol 1. Verduurzaming van het sportpark is een nieuw speerpunt. Maar ook benoemde Hans Scheinck dat er soms onaangename verrassingen zijn, waarbij hij soms liever had gewild geen lid te zijn van deze ene grote familie. Hij eindigde de toespraak met: "Ik wens ons daarbij succes maar vooral plezier en harmonie met elkaar."

De gehele toespraak is te lezen via de volgende link: 2019 Nieuwjaarstoespraak Hans Scheinck