Uitnodiging reanimatie cursus inclusief gebruik AED

17-01-2019

De s.v. Grol organiseert ieder jaar een cursus voor reanimatie inclusief gebruik van de AED.

De herhalingscursus duurt 2 uur. De voorlopige datums voor de herhalingscursus zijn zaterdagmorgen 16 maart en woendagavond 27 maart. De mensen die nog een geldig diploma hebben worden ook nog individueel uitgenodigd.

Bij voldoende interesse zal er ook een basiscursus worden gegeven. De basiscursus duurt in totaal 4 uur.  De datums zullen in overleg met de cursisten vastgesteld worden. De planning is om de cursus  in maart of april te geven. Dat zal op een woensdagavond, een zaterdag middag of zaterdagmorgen worden. Er zijn verder geen kosten verbonden aan de deelname. Wel hebben we minimaal 6 cursisten nodig om de cursus door te laten gaan. Vorig jaar is dat ook gelukt, waardoor de kans op en succesvolle reanimatie steeds groter wordt.  En vol = vol. De cursus wordt gegeven in De Molenberg en zal worden verzorgd door René Fielt.

Mocht je interesse hebben in deze cursus dan hoor ik dit graag van je. Vereiste is wel dat je lid van de S.V. Grol bent.

Aanmelden kan tot en met 31 januari 2019 via eboschker@lijbrandt.nl (Emiel Boschker)