C&M Installaties nieuwe kledingsponsor JO8-6

12-02-2019

Grol JO8-6 is een nieuw team dat gevormd is in de winterstop. De jongste talenten van de vereniging die in de 1e helft van het seizoen nog bij de F pups trainden op zaterdagmorgen, zijn nu in een team ingedeeld en gaan een heuse competitie spelen. Bij een nieuw team hoort ook een nieuwe outfit. En deze is gesponsord door C&M Installaties.

Dit bedrijf wordt gerund door Chris Oesterholt en Mike Dibbets. Het is een zelfstandige onderneming gespecialiceerd in ontwerpen, installeren, en onderhouden van installaties. Werkzaam in de woningbouw, utiliteitsbouw en industrie. Deskundigen op het gebied van woningbouw, utiliteitsbouw en industrie. Werken voor opdrachtgevers in diverse sectoren; instellingen, aannemers, bedrijven en particulieren. Meer informatie is te vinden op hun website: cenminstallatie.nl.

Chris Oesterholt maakt ook deel uit van de begeleiding van dit team en is dus zelf ook nauw betrokken bij de s.v. Grol en het team. Wij wensen Grol JO8-6 en C&M Installaties heel veel succes!


Grol JO8-6 gesponsord door C&M Installaties Groenlo.