Doelpuntrijk gelijkspel tegen VVO

18-02-2019

Met twee overwinningen in de laatste twee wedstrijden kon Grol met een goed gevoel beginnen aan de thuiswedstrijd tegen VVO uit Rozendaal. Grol begon dan ook voortvarend en met vlot aanvalsspel werd de tegenstander onder druk gehouden. Desondanks was de eerste kans voor VVO. In de derde minuut werd vanuit het middenveld een terugspeelbal rechtstreeks in de voeten van een aanvaller van VVO gespeeld, maar deze kon het buitenkansje niet verzilveren.


Foto's: Marcel Houwer, Streekgids.nl

In de 13e minuut leidde een aanval van Grol tot een hoekschop. Hierbij werd gekozen voor een korte variant die via een voorzet van Eduardo  bij Thomas Porskamp terecht kwam en deze wist met een welgemikte kopbal de 1-0 aan te tekenen. Kort daarna volgde nog een kans voor Wouter Rexwinkel die naast schoot.

Na 25 minuten bereikte een verdediger van VVO met een lange bal de gevaarlijke aanvaller Joost Baarslag. Hij wist het strafschopgebied binnen te dringen en kwam daar ongelukkig in botsing met Ramon Landewers. De scheidsrechter besloot dit te bestraffen met een penalty die verwoestend hard werd ingeschoten door dezelfde Baarslag.

Hierna verdween bij Grol ook meteen het goede voetbal en de onzekerheid en onnauwkeurigheid nam toe. Topscorer Mart Zieverink liep er wat verloren bij doordat er nog nauwelijks voorzetten van de zijkant kwamen. VVO daarentegen kwam steeds gevaarlijker door, maar kwam in de eerste helft niet meer tot scoren.

Dit lukte hen wel in de tweede helft. Twee minuten na rust moest Wessel Baarslag al handelend optreden na een vlotlopende aanval van VVO. In de 54e minuut was Wessel echter kansloos op een prachtig afstandsschot van Justin van Reem, hetgeen 1-2 betekende.  Enkele minuten later wist Ramon Landewers middels een voorzet Luc Berentsen te bereiken die fraai de 2-2 inkopte.

Het spel van Grol bleef onsamenhangend en verdedigend leek men af en toe onvoldoende geconcentreerd. Via een snelle uitval van VVO bracht, alweer in de 59e minuut, Justin van Reem de stand van 2-3 op het scorebord. Grol bleef hard werken en besloot opportunistischer te gaan spelen. Mathijs Warnar kwam in het veld voor Quint Kristen en Doné Emaus voor Myron Baten. Thomas Porskamp kon hierdoor een linie opschuiven. Het spel werd er niet echt beter door maar in de 89e minuut veroorzaakte een hoge trap van een speler van VVO paniek in het eigen strafschopgebied, waarbij Roel Bruins onderuit gelopen werd. De daaropvolgende penalty werd hard en hoog ingeschoten door Luc Berentsen waardoor toch nog een gelijkspel uit het vuur gesleept kon worden.

Wedstrijdinformatie

Grol - VVO 3 - 3

Scoreverloop:
17e min. 1 - 0 Thomas Porskamp
28e min. 1 - 1 Joost Baarslag
59e min. 1 - 2 Justin van Beem
61e min. 2 - 2 Luc Berentsen
75e min. 2 - 3 Justin van Beem
90e min. 3 - 3 Luc Berentsen

Scheidsrechter: J. van Veghel

Pupillen van de week: Sten Wolberink en Ramon te Braak uit de JO10-2

Uitslagen 3C

Grol - VVO 3 - 3
MASV - OBW 5 - 1
SML - Ruurlo 3 - 1
VIOS B. - VDZ 0 - 3
MvR - Gendringen 0 - 3
Doetinchem - Pax 5 - 0
Rheden - Trias 2 - 1

Stand 3C

1. OBW 15 - 32
2. MASV 15 - 32
3. VDZ 15 - 29
4. Rheden 15 - 26
5. Grol 15 - 25
6. SML 15 - 25
7. VVO 14 - 20
8. Ruurlo 14 - 16
9. Trias 15 - 16
10. MvR 14 - 15
11. Pax 14 - 14
12. Doetinchem 14 - 13
13. VIOS B. 14 - 12
14. Gendringen 15 - 8