Seizoensafsluiting nieuwe stijl groot succes

28-05-2019

De afsluiting van het seizoen had dit jaar een nieuwe opzet. Een combinatie met de laatste speelronde van de competitie. Het werd een mooi feest. De organisatie lag in handen van (de nieuwe bestuursleden van) de Supportersclub. De presentatie van deze goed bezochte middag werd perfect verzorgd door Pim Westervoorde. Er werden diverse onderscheidingen uitgedeeld. Voor alle vrijwilligers was er een drankje van het bestuur. En voor alle aanwezigen was er een warme hap. De muziek werd op enthousiaste wijze verzorgd door volkszanger Dani.


Foto's: John Ligtenberg.

Team van het Jaar: Grol 8

Zilveren Schoen: nog niet bekend. Er moet nog 1 ronde gevoetbald worden.

Gouden Schoen: Kelly Bokstart - Vrouwen 1

Supersupporter Grol 1: Willem te Kolste

Speler van het seizoen Senioren: Erik Thuinte - Grol 4

Beste speler van Grol 1: Winnaar Mart Willemsen, nr 2 Mart Zieverink, nr 3 Luc Berentsen

Verenigingsvrouw van het Jaar: Rita Arink

Verloting Supportersclub: Lennart van Melis