Update voetbalbestuur voor nieuwe seizoen

11-06-2019

De voorbereidingen op het nieuwe seizoen zijn inmiddels volop bezig. Zo ook op het vlak van de invulling van de trainersposities bij de verschillende teams bij zowel de senioren als jeugdafdeling. Voor wat betreft de recreatieve teams kan vermeld worden dat er inmiddels een groot aantal trainers en leiders ingelijfd zijn. Ook heeft een groot aantal trainers en leiders aangegeven door te gaan bij het team waar hun zoon of dochter in het nieuwe seizoen in gaat spelen. Daar zijn we enorm blij mij. De indeling van de jeugdteams begint ook vorm te krijgen en zal binnenkort bekend worden gemaakt. Over het tijdstip van bekendmaking zal binnenkort meer info volgen. Ook zal binnen afzienbare tijd gepubliceerd worden welke trainers, leiders en assistenten er bij de teams actief zullen zijn in het seizoen 2019-2020, maar ook welke vacatures er nog vervuld moeten worden. De volgende posities kunnen nu al bekend worden gemaakt:

Trainer Dames 1: John Ligtenberg
Techniektrainer jeugdafdeling: Mohammed Faris
Begeleiding en ontwikkeling jeugdtrainers: Freddy Brockötter