Huidige kledinglijn met 1 jaar verlengd

22-06-2019

Sinds 1 juli 2014 heeft s.v. Grol een prachtige kledinglijn van het merk Adidas. Een hele mooie moderne en aansprekende sportkledinglijn, die geleverd wordt door Sport 2000 Leugemors in Winterswijk. Na 5 jaar en wel op 1 juli a.s. zou deze kledinglijn worden vervangen maar door het bestuur is besloten om nog één jaar met de huidige kledinglijn door te gaan. Redenen daarvoor zijn ten eerste de nog prima kwaliteit van de wedstrijdtenues bij het grootste deel van de teams en vanwege de ontwikkelingen betreffende een eventuele samenwerking c.q. fusie met de s.v. Grolse Boys. Daar zal in oktober a.s. pas uitsluitsel over komen.

Het is zaak dat iedereen de kleding op 24 of 27 juni a.s. gewoon allemaal inlevert voor een check door de beheergroep kleding op aantallen en kwaliteit. Over deze inname is eenieder intussen geinformeerd!

Tonnie Zieverink
Secretaris, verantwoordelijk voor de kledinglijn s.v. Grol