Teamindeling Junioren Seizoen 2019-2020 update

25-06-2019

Via de volgende link vind je de teamindeling van de teams van O15 t/m. O19 voor het aankomende seizoen en een uitleg op welke wijze deze tot stand is gekomen.

Teamindeling Junioren Seizoen 2019-2020 versie 28 juni 2019 

Ook wordt kort weergegeven wat de visie van het voetbalbestuur is en welke invloeden dat heeft op de ontwikkeling van de spelers bij s.v. Grol. Op dit moment wordt er hard gewerkt om de begeleiding bij de teams rond te maken. Op korte termijn zullen we delen welke trainers, leiders en assistenten al geworven zijn, zodat er voor de zomerstop eventueel al een aantal keren getraind kan worden met de ‘nieuwe’ teams. Voor de regelgeving omtrent het trainen in de komende periode, wordt verwezen naar het eerder geplaatste bericht op de website: https://svgrol.nl/nieuws/7433/toegang-tot-velden-in-zomerperiode. Wij wensen alle spelers veel plezier toe in hun nieuwe team.

Met sportieve groet namens de commissie jeugdzaken en het voetbalbestuur,

Ron Klein Gebbink, Marcel ten Barge, Michel Hoffman en Dennis Pasman.