Begeleiding teams bovenbouw en vacatures

28-06-2019

Al geruime tijd is de commissie jeugdzaken en het voetbalbestuur bezig om de begeleiding van de teams seizoen 2019-2020 vorm te geven. Via de volgende link vind je de voorlopige invulling van de begeleiding van de ‘bovenbouwteams’. Op dit moment zijn we nog in gesprek met diverse trainers, leiders en assistent-scheidsrechters. Deze personen zijn nog niet opgenomen in het schema.

Begeleiding Juniorenteams s.v. Grol seizoen 2019 - 2020 versie 28 Juni 2019

Vactures

Er is ook nog een aantal vacatures die ingevuld moeten worden. Ook als de personen met wie we nog in gesprek zijn een definitief ‘ja-woord’ geven, zullen er nog vacatures ingevuld moeten worden. We zijn dan ook op zoek naar personen die de een rol willen vervullen in de staf van de bovenbouw-teams waar nog ‘open plekken’ zijn. Ben jij degene die een bijdrage wil leveren aan de jeugdafdeling van de s.v. Grol, dan zoeken we jou!!!  

Van de trainers en leiders wordt verwacht dat zij het team één tot twee keer per week training geven en/of zaterdag het team coachen bij hun wedstrijden. Wil je eerst nog ervaring opdoen en meedraaien? Dat kan ook. We werken in het aankomend seizoen met o.a. een trainersbegeleider en met een mentor trainer, zullen een vorm van train de trainer introduceren en kunnen indien gewenst een trainerscursus aanbieden. Volop mogelijkheden dus.

Ben jij degene die we zoeken of wil je meer informatie, neem dan contact op met een van de onderstaande personen.


Ron Klein Gebbink
06 1916 5684
ronkleingebbink@gmail.com

Marcel ten Barge
06 3051 6343
mam.tenbarge@kpnmail.nl

Michel Hoffman
E-mail: mhoffman@titus3s.nl
Mobiel: 06 1191 5577

Dennis Pasman
E-mail: dennispasman@hotmail.com
Mobiel: 06 1090 2902