Teamtas kleding ophalen op 17 augustus

12-07-2019

Informatie m.b.t. uitgifte team tas, kleding voor de begeleiding en materialen…..

De SEAG en de kledingcommissie hebben besloten om dit jaar op een andere wijze de uitgifte te organiseren dan andere jaren. Mede is de reden dat nog niet alle teams voorzien zijn van begeleiding. Wel is het belangrijk dat de team tassen voor de 1e wedstrijden op orde zijn en uitgedeeld kunnen worden. Er worden dit jaar op een ander moment team foto’s gemaakt, informatie hierover volgt.

De begeleiding van het team kan op zaterdagmorgen 17 augustus 2019 de team tas ophalen. We hebben de uitgifte opgesplitst in 2 groepen: onderbouw en bovenbouw.

Onderbouw (JO 8 t/m JO 13): kan op zaterdag de 17e  hun kleding ophalen tussen 9.00 uur en 10.00 uur

Bovenbouw (JO/MO 15 t/m JO/MO 19): kan op zaterdag de 17e hun kleding ophalen tussen 10.00 uur en 11.00 uur.

Zaterdagochtendselectie kan kleding ophalen tijdens het (1e) spreekuur. De meeste seniorenteams zijn al in bezit van hun team tas, alleen hebben nog niet alle teams nieuwe kousen. Dit kan ook op zaterdag de 17e van 9.00 uur tot 11.00 uur.

Rest mij om iedereen namens de SEAG en de kledingcommissie een fijne vakantie te wensen….

Met vriendelijke groeten,

Rita Arink