Eerherstel Grol 1 op Keitoernooi.

24-08-2019

Na de zeperd van dinsdag behaalde Grol 1 met veel inzet een verrassende en prima 1-0 overwinning op hoofdklasser RKZVC.

Grol startte met doelman Nick Oude Luttikhuis in de basis, die een betrouwbare indruk achterliet. Vanaf het begin werd het initiatief aan RKZVC gelaten en loerde Grol op de counter. Dit resulteerde in kansen over en weer, waarbij de betere kansen voor Grol waren via, onder andere, de actieve Tycho Riteco. Aan het begin van de 2e helft kregen Jordy Rupert en Remco Everink hun kans zich te bewijzen, later gevolgd door Mick Wissink. In de 58e minuut wist Roel Bruins met een bekeken schuiver keeper Tim Penterman te verschalken en daarmee de 1-0 op het scorebord te brengen. Het laatste half uur probeerde RKZVC druk te zetten, maar de verdediging van Grol bleef knap overeind.