Rouwmaat Groep nieuwe co-sponsor oftewel sponsor seniorenafdeling

10-09-2019

Voorafgaand aan de bekerwedstrijd Grol 1 – VIOS B 1 zetten Bob Rouwmaat van de Rouwmaat Groep en Hans Scheinck namens de s.v. Grol hun handtekening onder de nieuwe sponsorovereenkomst. Per 1 juli 2019 de nieuwe Co-sponsor oftewel sponsor van de seniorenafdeling van de s.v. Grol. Vele jaren was er geen sponsor voor de seniorenafdeling maar de Rouwmaat Groep heeft deze handschoen opgepakt en is blij met deze vorm van sponsoring bij de s.v. Grol. De Rouwmaat Groep was al op andere manieren sponsor van de s.v. Grol, zoals voor de afvalverwerking van de woensdaggroep en als Materieel Stersponsor van het Internationaal Marveldtoernooi. Bob Rouw maat is erg content met  het Co sponsorschap en uiteraard is de s.v. Grol heel erg blij met de Rouwmaat Groep als sponsor van de seniorenafdeling. Wij hopen op een lange en prettige samenwerking.


Bob Rouwmaat van Rouwmaat Groep en Hans Scheinck van s.v. Grol. Foto: Gerard Houben.