Vacatures begeleiding jeugdteams

17-09-2019

Al geruime tijd is de commissie jeugdzaken en het voetbalbestuur bezig om de begeleiding van de teams seizoen 2019-2020 vorm te geven. Voor de meeste teams is de begeleiding rond. Helaas is er voor een aantal jeugdteams nog een vacature op de plek van trainer, leider of assistent-scheidsrechter. Nu de start van de competitie aanstaande is, willen we u vragen of u wat kan betekenen voor de volgende jeugdteams:

JO15-4

De JO15-4 is op zoek naar een trainer. Dit leuke team krijgt door de week training van Walter Vrijdag. Op de zaterdag zoekt het team nog een vaste trainer/ coach. Ook een leider op de zaterdag wordt nog gezocht bij deze leuke groep. Willem te Kolste is assistent-scheidsrechter/ leider bij dit team, maar kan er zeker nog iemand ‘bij gebruiken’. Ben jij de persoon die dit team kan helpen om er een mooi seizoen van te maken en te laten genieten van het mooiste spelletje dat er is, neem contact met ons op.

JO12-1

Voor JO12-1 zoeken we nog een trainer en een leider. De spelers van dit team hopen dat u hen ten minste één keer in de week wil trainen en wil coachen op de zaterdag. Ook voor dit team geldt dat het bestaat uit een leuke en enthousiaste groep spelers en dat u er geen spijt van zal krijgen als u toetreedt tot de staf van dit team!!!

JO17-4, JO15-2, JO15-3, JO15-4 en JO16-1

Ook deze teams kunnen nog wat versterking gebruiken in de begeleiding. Allen zijn ze nog op zoek naar een vaste assistent- scheidsrechter.

Ben jij degene die een bijdrage wil leveren aan de jeugdafdeling van de s.v. Grol, dan zoeken we jou!!!  Wil je eerst nog ervaring opdoen en meedraaien? Dat kan ook. We werken in het aankomend seizoen met o.a. een trainersbegeleider en met een mentor trainer, zullen een vorm van train de trainer introduceren en kunnen indien gewenst een trainerscursus aanbieden. Volop mogelijkheden dus. Maar ook ervaren trainers, leiders of assistenten zijn meer dan welkom!

Belangstellenden kunnen contact opnemen met één van de onderstaande personen:


Ron Klein Gebbink (JO15-klasse)
06 1916 5684
E-mail: ronkleingebbink@gmail.com

Marcel ten Barge (JO17 en JO19-klasse)
06 3051 6343
E- mail: mam.tenbarge@kpnmail.nl

Michel Hoffman (Bovenbouw jeugd)
E-mail: mhoffman@titus3s.nl
Mobiel: 06 1191 5577

Dennis Pasman (Bovenbouw jeugd)
E-mail: dennispasman@hotmail.com
Mobiel: 06 1090 2902

Ivo Versteegen (Onderbouw jeugd)
E-mal: ivonoelversteegen@kpnmail.nl
Mobiel: 06 20293736

Bart de Vries (Onderbouw jeugd)
E-mail: bhm.devries@kpnmail.nl
Mobiel: 06 51851780